GlobeCar istnieje od wielu lat. Kupujemy samochody używane, których rocznik produkcji jest wyższy niż rok 1997. Dotyczy to samochodów używanych, które nie są uszkodzone, a także tych po kolizji lub wypadku. GlobeCarzajmuje się również skupem samochodów uszkodzonych, powypadkowych i wadliwych. W tym wypadku najstarszy rocznik jaki skupujemy to 2004.

Jeśli Państwa samochód doświadczył poważnej drogowej kolizji, zazwyczaj jest on tak zdewastowany, że bezpieczna jazda staje się niemożliwa. Naprawa nie zawsze jest korzystna, ponieważ koszt remontu często wynosi niemal tyle samo, co cena nowego auta. Jak więc rozwiązać tą sytuację? Poddać pojazd złomowaniu? To nie jedyna opcja. Mogą Państwo zadzwonić lub napisać do nas, gdyż nasz skup aut z Wrocławia odkupuje wszystkie pojazdy, niezależnie od ich stanu. Stopień zniszczenia nie jest dla nas problemem.

 

Jakie marki aut skupujemy?


Nasz skut aut zainteresowany jest pojazdami nastepujących marek:

  • Audi A3

  • Bmw E46

  • Toyota Corolla

  • Volkswagen Passat B6

  • Mercedes C W204

  • Volkswagen Golf 6

  • Toyota Avensis

  • Mazda 6

  • Honda

  • Opel

Nasz autokomis skupuje jednak nie tylko niesprawne i powypadkowe samochody. Mogą nam Państwo zaproponować także zwyczajnie używany pojazd. Jeśli szukaliby Państwo kupca na własną rękę, zmarnowaliby Państwo mnóstwo czasu na ułożenie ogłoszenia, spotkania z potencjalnymi klientami, a w przypadku sprzedaży, także na załatwianie skomplikowanych formalności. Czy nie lepiej skorzystać z oferty, która pozwala nie przejmować się tym wszystkim?

Jako skup samochodów, kupujemy samochody popularne, które z powodzeniem można spotkać na naszych drogach na co dzień. Niemniej jednak chętnie kupujemy także auta nietypowe, luksusowe lub takie, które były dostępne wyłącznie w edycjach limitowanych.

Gwarantujemy


W ten sposób nie marnują Państwo czasu na dojazd, jako że to my przyjeżdżamy w celu dokonania wyceny. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami telefonicznie bądź mailowo (w tym przypadku dobrze jest załączyć fotografię pojazdu, gdyż znacznie ułatwi to wstępną wycenę) i ustalą Państwo termin spotkania w swojej okolicy.

Nasz skup aut zapewnia, że zatrudnia odpowiednio wykwalifikowane i uczciwe osoby, które dzięki doświadczeniu zdobytemu w swojej branży, potrafią właściwie ocenić wartość danego auta. Jeśli zgodzą się Państwo na warunki, które przedstawimy, zabierzemy samochód od razu do naszego autokomisu we Wrocławiu (posiadamy własny pojazd z lawetą) i zajmiemy się załatwianiem potrzebnych formalności.