GlobeCar dokłada wszelkich starań, aby kwoty proponowane za Państwa samochody były jak najwyższe. Chcemy znacząco przewyższać konkurencję. Stworzenie formularza „Wycena Online”, ma za zadanie pomóc nam w prawidłowej wycenie każdego samochodu. Zachęcamy więc Państwa do jego rzetelnego wypełniania, co z pewnością pozwoli prawidłowo wycenić Państwa auto.

Od czego zależy cena?

Niemal każdy nowy kontrahent chce się jak najszybciej dowiedzieć, za ile odkupimy od niego posiadane auto. Należy pamiętać, że podczas rozmowy telefonicznej możemy jedynie oszacować koszt, bazując na przykładowych cenach z danego rocznika. Pragniemy uprzedzić, że nasz skup aut z Wrocławia dokonuje ostatecznej wyceny dopiero na miejscu, po oględzinach pojazdu, jako że nie są to samochody prosto z salonu, nieposiadające usterek technicznych, których cena rynkowa jest z góry ustalona. Przy opracowywaniu ceny samochodu, za który gotówkę otrzymasz natychmiast, musimy także pamiętać o aktualnych uwarunkowaniach rynku. Transakcja powinna być korzystna dla obu stron, więc nasz autokomis z Wrocławia nie może sobie pozwolić na przepłacanie za używane pojazdy.

Cena danego auta zależy również od marki, modelu i jednostki napędowej. Niektóre marki łatwiej się bowiem sprzedają, więc jesteśmy w stanie zapłacić właścicielowi więcej.

Nie bez znaczenia jest także stopień zniszczenia karoserii i zaawansowania korozji. Istotne są oczywiście również występujące usterki mechaniczne i uszkodzenia powstałe w wyniku wypadku. Jeśli zaoferują nam Państwo auto popularnej i cenionej marki w niezłym stanie, to mimo nieznacznych niedoskonałości, nasz skup samochodów jest w stanie wyznaczyć w pełni satysfakcjonującą kwotę.